v. 23 | ke | 09.06 | kl. 18:30 |
Pernon kenttä
|
FC Höveli
-
FC Härkä
| |
0 - 0
| 1 | 0 |
| ke | 09.06 | kl. 19:00 |
Runosmäen kenttä, Stoltinkatu
|
FC Tuoppi
-
FC Wanha Torni
| |
3 - 0
| 66 | 0 |
| ke | 09.06 | kl. 19:15 |
Halmelan tekonurmikenttä
|
FC Proffa
-
Old Irish Wonderers
| |
1 - 1
| 63 | 0 |
| ke | 09.06 | kl. 20:00 |
Mynämäen Laurin koulun kenttä
|
Danske United
-
Bristol
| |
6 - 1
| 62 | 0 |
| to | 10.06 | kl. 19:00 |
Pelttarin kenttä
|
FC Karjurock
-
Krouvi United
| |
9 - 1
| 73 | 0 |
v. 24 | ma | 14.06 | kl. 20:00 |
Turjanpuiston tekonurmi
|
FC Mänty
-
FC Höveli
| |
1 - 1
| 2 | 0 |
| ti | 15.06 | kl. 20:00 |
Karvetin keinonurmi
|
Krouvi United
-
Harjattulan Pubi
| |
0 - 2
| 63 | 0 |
| ti | 15.06 | kl. 20:00 |
Karvetin keinonurmi
|
FC Suntown Naantali
-
FC Proffa
| |
6 - 0
| 61 | 0 |
| ti | 15.06 | kl. 21:00 |
Vähäheikkilän tekonurmi
|
Bristol
-
FC Karjurock
| |
1 - 4
| 64 | 0 |
| ti | 15.06 | kl. 21:00 |
Parkin kenttä
|
Old Irish Wonderers
-
FC Whisky
| |
2 - 2
| 68 | 0 |
| to | 17.06 | kl. 21:00 |
Teräsrautelan kenttä
|
FC Härkä
-
FC Tuoppi
| |
3 - 3
| 63 | 0 |
v. 26 | ma | 28.06 | kl. 20:00 |
Turjanpuiston tekonurmi
|
Harjattulan Pubi
-
Bristol
| |
9 - 0
| 68 | 0 |
| ti | 29.06 | kl. 20:00 |
Karvetin keinonurmi
|
Krouvi United
-
FC Mänty
| |
3 - 2
| 63 | 0 |
| ke | 30.06 | kl. 19:00 |
Runosmäen kenttä, Stoltinkatu
|
FC Tuoppi
-
FC Höveli
| |
4 - 0
| 66 | 0 |
| ke | 30.06 | kl. 20:00 |
Mynämäen Laurin koulun kenttä
|
Danske United
-
Old Irish Wonderers
| |
4 - 1
| 59 | 0 |
| to | 01.07 | kl. 21:00 |
Vähäheikkilän tekonurmi
|
FC Whisky
-
FC Suntown Naantali
| |
0 - 2
| 62 | 0 |
v. 27 | ma | 05.07 | kl. 20:00 |
Turjanpuiston tekonurmi
|
FC Mänty
-
FC Tuoppi
| |
0 - 1
| 67 | 0 |
| ti | 06.07 | kl. 20:00 |
Karvetin keinonurmi
|
FC Suntown Naantali
-
Danske United
| |
0 - 1
| 70 | 0 |
| ti | 06.07 | kl. 21:00 |
Parkin kenttä
|
Old Irish Wonderers
-
FC Karjurock
| |
2 - 5
| 67 | 0 |
| ti | 06.07 | kl. 21:00 |
Turjanpuiston tekonurmi
|
Bristol
-
Krouvi United
| |
2 - 4
| 62 | 0 |
| to | 08.07 | kl. 19:00 |
Pelttarin kenttä
|
FC Wanha Torni
-
FC Whisky
| |
0 - 2
| 71 | 0 |
| to | 08.07 | kl. 21:00 |
Teräsrautelan kenttä
|
FC Härkä
-
FC Proffa
| |
3 - 1
| 68 | 0 |
v. 28 | ma | 12.07 | kl. 20:00 |
Turjanpuiston tekonurmi
|
Harjattulan Pubi
-
Old Irish Wonderers
| |
1 - 0
| 65 | 0 |
| ti | 13.07 | kl. 20:00 |
Turjanpuiston tekonurmi
|
Bristol
-
FC Mänty
| |
2 - 2
| 65 | 0 |
| ke | 14.07 | kl. 19:15 |
Halmelan tekonurmikenttä
|
FC Proffa
-
FC Höveli
| |
0 - 2
| 67 | 0 |
| ke | 14.07 | kl. 20:00 |
Mynämäen Laurin koulun kenttä
|
Danske United
-
FC Wanha Torni
| |
2 - 0
| 2 | 0 |
| to | 15.07 | kl. 19:00 |
Pelttarin kenttä
|
FC Karjurock
-
FC Suntown Naantali
| |
4 - 2
| 0 | 0 |
| to | 15.07 | kl. 21:00 |
Teräsrautelan kenttä
|
FC Whisky
-
FC Härkä
| |
0 - 2
| 71 | 0 |
v. 29 | ti | 20.07 | kl. 20:00 |
Karvetin keinonurmi
|
FC Suntown Naantali
-
Harjattulan Pubi
| |
3 - 2
| 2 | 0 |
| ti | 20.07 | kl. 21:00 |
Parkin kenttä
|
Old Irish Wonderers
-
Krouvi United
| |
7 - 2
| 65 | 0 |
| ke | 21.07 | kl. 18:30 |
Pernon kenttä
|
FC Höveli
-
FC Whisky
| |
0 - 3
| 65 | 0 |
| ke | 21.07 | kl. 19:00 |
Runosmäen kenttä, Stoltinkatu
|
FC Tuoppi
-
FC Proffa
| |
3 - 0
| 70 | 0 |
| to | 22.07 | kl. 19:00 |
Pelttarin kenttä
|
FC Wanha Torni
-
FC Karjurock
| |
2 - 4
| 62 | 0 |
| to | 22.07 | kl. 21:00 |
Teräsrautelan kenttä
|
FC Härkä
-
Danske United
| |
2 - 12
| 66 | 0 |
v. 30 | ti | 27.07 | kl. 20:00 |
Karvetin keinonurmi
|
Krouvi United
-
FC Suntown Naantali
| |
1 - 6
| 62 | 0 |
| ti | 27.07 | kl. 21:00 |
Vähäheikkilän tekonurmi
|
Bristol
-
Old Irish Wonderers
| |
0 - 5
| 65 | 0 |
| ke | 28.07 | kl. 19:15 |
Halmelan tekonurmikenttä
|
FC Proffa
-
FC Wanha Torni
| |
1 - 0
| 0 | 0 |
| ke | 28.07 | kl. 20:00 |
Mynämäen Laurin koulun kenttä
|
Danske United
-
FC Höveli
| |
4 - 0
| 2 | 0 |
| to | 29.07 | kl. 21:00 |
Vähäheikkilän tekonurmi
|
FC Whisky
-
FC Tuoppi
| |
0 - 3
| 59 | 0 |
v. 31 | ma | 02.08 | kl. 20:00 |
Turjanpuiston tekonurmi
|
FC Mänty
-
FC Proffa
| |
2 - 0
| 2 | 0 |
| ti | 03.08 | kl. 20:00 |
Karvetin keinonurmi
|
FC Suntown Naantali
-
Bristol
| |
1 - 0
| 61 | 0 |
| ke | 04.08 | kl. 18:30 |
Pernon kenttä
|
FC Höveli
-
FC Karjurock
| |
1 - 4
| 3 | 0 |
| ke | 04.08 | kl. 19:00 |
Runosmäen kenttä, Stoltinkatu
|
FC Tuoppi
-
Danske United
| |
1 - 1
| 64 | 0 |
| to | 05.08 | kl. 19:00 |
Pelttarin kenttä
|
FC Wanha Torni
-
Krouvi United
| |
2 - 5
| 60 | 0 |
| to | 05.08 | kl. 21:00 |
Teräsrautelan kenttä
|
FC Härkä
-
Harjattulan Pubi
| |
1 - 3
| 66 | 0 |
v. 32 | ma | 09.08 | kl. 20:00 |
Turjanpuiston tekonurmi
|
Harjattulan Pubi
-
FC Höveli
| |
1 - 0
| 2 | 0 |
| ti | 10.08 | kl. 20:00 |
Karvetin keinonurmi
|
Krouvi United
-
FC Härkä
| |
2 - 5
| 8 | 0 |
| ti | 10.08 | kl. 21:00 |
Vähäheikkilän tekonurmi
|
Bristol
-
FC Wanha Torni
| |
0 - 4
| 1 | 0 |
| ti | 10.08 | kl. 21:00 |
Parkin kenttä
|
Old Irish Wonderers
-
FC Mänty
| |
8 - 0
| 0 | 0 |
| to | 12.08 | kl. 19:00 |
Pelttarin kenttä
|
FC Karjurock
-
FC Tuoppi
| |
2 - 1
| 70 | 0 |
| to | 12.08 | kl. 21:00 |
Vähäheikkilän tekonurmi
|
FC Whisky
-
FC Proffa
| |
0 - 1
| 0 | 0 |
v. 33 | ma | 16.08 | kl. 20:00 |
Turjanpuiston tekonurmi
|
FC Mänty
-
FC Whisky
| |
3 - 1
| 5 | 0 |
| ti | 17.08 | kl. 20:00 |
Karvetin keinonurmi
|
FC Suntown Naantali
-
Old Irish Wonderers
| |
1 - 2
| 7 | 0 |
| ke | 18.08 | kl. 18:30 |
Pernon kenttä
|
FC Höveli
-
Krouvi United
| |
3 - 4
| 2 | 0 |
| ke | 18.08 | kl. 19:00 |
Runosmäen kenttä, Stoltinkatu
|
FC Tuoppi
-
Harjattulan Pubi
| |
4 - 3
| 69 | 0 |
| ke | 18.08 | kl. 19:15 |
Halmelan tekonurmikenttä
|
FC Proffa
-
Danske United
| |
0 - 2
| 1 | 0 |
| to | 19.08 | kl. 21:00 |
Teräsrautelan kenttä
|
FC Härkä
-
Bristol
| |
7 - 4
| 7 | 0 |
v. 34 | ti | 24.08 | kl. 20:00 |
Karvetin keinonurmi
|
FC Suntown Naantali
-
FC Mänty
| |
0 - 0
| 3 | 0 |
| ti | 24.08 | kl. 20:00 |
Karvetin keinonurmi
|
Krouvi United
-
FC Tuoppi
| |
1 - 5
| 1 | 0 |
| ti | 24.08 | kl. 21:00 |
Parkin kenttä
|
Old Irish Wonderers
-
FC Wanha Torni
| |
0 - 1
| 5 | 0 |
| ke | 25.08 | kl. 19:00 |
Vähäheikkilän tekonurmi
|
Bristol
-
FC Höveli
| |
0 - 4
| 6 | 0 |
| ke | 25.08 | kl. 20:00 |
Mynämäen Laurin koulun kenttä
|
Danske United
-
FC Whisky
| |
4 - 0
| 7 | 0 |
| to | 26.08 | kl. 17:45 |
Pelttarin kenttä
|
Harjattulan Pubi
-
FC Wanha Torni
| |
1 - 0
| 6 | 0 |
| to | 26.08 | kl. 19:00 |
Pelttarin kenttä
|
FC Karjurock
-
FC Proffa
| |
5 - 0
| 2 | 0 |
v. 35 | ma | 30.08 | kl. 20:00 |
Turjanpuiston tekonurmi
|
FC Mänty
-
Danske United
| |
0 - 4
| 7 | 0 |
| ke | 01.09 | kl. 19:00 |
Runosmäen kenttä, Stoltinkatu
|
FC Tuoppi
-
Bristol
| |
3 - 0
| 2 | 0 |
| ke | 01.09 | kl. 19:15 |
Halmelan tekonurmikenttä
|
FC Proffa
-
Harjattulan Pubi
| |
0 - 3
| 6 | 0 |
| to | 02.09 | kl. 19:00 |
Pelttarin kenttä
|
FC Wanha Torni
-
FC Suntown Naantali
| |
0 - 5
| 2 | 0 |
| to | 02.09 | kl. 20:00 |
Vähäheikkilän tekonurmi
|
FC Whisky
-
FC Karjurock
| |
2 - 9
| 5 | 0 |
| to | 02.09 | kl. 21:00 |
Teräsrautelan kenttä
|
FC Härkä
-
Old Irish Wonderers
| |
3 - 2
| 7 | 0 |
v. 36 | ma | 06.09 | kl. 20:00 |
Turjanpuiston tekonurmi
|
Harjattulan Pubi
-
FC Whisky
| |
2 - 1
| 7 | 0 |
| ti | 07.09 | kl. 20:00 |
Karvetin keinonurmi
|
FC Suntown Naantali
-
FC Härkä
| |
1 - 2
| 3 | 0 |
| ti | 07.09 | kl. 20:00 |
Karvetin keinonurmi
|
Krouvi United
-
FC Proffa
| |
0 - 0
| 0 | 0 |
| ti | 07.09 | kl. 21:00 |
Parkin kenttä
|
Old Irish Wonderers
-
FC Höveli
| |
8 - 1
| 0 | 0 |
| to | 09.09 | kl. 17:45 |
Pelttarin kenttä
|
FC Wanha Torni
-
FC Mänty
| |
1 - 1
| 1 | 0 |
| to | 09.09 | kl. 19:00 |
Pelttarin kenttä
|
FC Karjurock
-
Danske United
| |
2 - 1
| 8 | 0 |
| to | 09.09 | kl. 20:00 |
Vähäheikkilän tekonurmi
|
Bristol
-
FC Whisky
| |
1 - 3
| 7 | 0 |
v. 37 | ma | 13.09 | kl. 20:00 |
Turjanpuiston tekonurmi
|
FC Mänty
-
FC Karjurock
| |
2 - 10
| 1 | 0 |
| ke | 15.09 | kl. 18:30 |
Pernon kenttä
|
FC Höveli
-
FC Suntown Naantali
| |
2 - 3
| 7 | 0 |
| ke | 15.09 | kl. 19:00 |
Runosmäen kenttä, Stoltinkatu
|
FC Tuoppi
-
Old Irish Wonderers
| |
2 - 0
| 1 | 0 |
| ke | 15.09 | kl. 19:15 |
Halmelan tekonurmikenttä
|
FC Proffa
-
Bristol
| |
2 - 2
| 2 | 0 |
| to | 16.09 | kl. 20:00 |
Vähäheikkilän tekonurmi
|
FC Whisky
-
Krouvi United
| |
0 - 0
| 6 | 0 |
| to | 16.09 | kl. 21:00 |
Teräsrautelan kenttä
|
FC Härkä
-
FC Wanha Torni
| |
0 - 2
| 1 | 0 |
v. 38 | ma | 20.09 | kl. 20:00 |
Turjanpuiston tekonurmi
|
Harjattulan Pubi
-
FC Karjurock
| |
0 - 3
| 11 | 0 |
| ti | 21.09 | kl. 20:00 |
Karvetin keinonurmi
|
FC Suntown Naantali
-
FC Tuoppi
| |
3 - 2
| 66 | 0 |
| ti | 21.09 | kl. 20:00 |
Karvetin keinonurmi
|
Krouvi United
-
Danske United
| |
1 - 10
| 2 | 0 |
| to | 23.09 | kl. 19:00 |
Pelttarin kenttä
|
FC Wanha Torni
-
FC Höveli
| |
3 - 0
| 2 | 0 |
| to | 23.09 | kl. 21:00 |
Teräsrautelan kenttä
|
FC Härkä
-
FC Mänty
| |
10 - 1
| 8 | 0 |
v. 39 | ma | 27.09 | kl. 20:00 |
Turjanpuiston tekonurmi
|
Harjattulan Pubi
-
FC Mänty
| |
6 - 0
| 9 | 0 |
| ke | 29.09 | kl. 20:00 |
Mynämäen Laurin koulun kenttä
|
Danske United
-
Harjattulan Pubi
| |
3 - 0
| 8 | 0 |
| to | 30.09 | kl. 19:00 |
Pelttarin kenttä
|
FC Karjurock
-
FC Härkä
| |
5 - 0
| 1 | 1 |